Mega Acidophilus 90 kapslit

Prindi
Sõbralikud bakterid
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus

Mega-atsidofiil sisaldab lakto- ja atsidofiilbaktereid – sõbralikke baktereid, mis soodustavad mikrofloora tasakaalu taastumist seedetraktis.

 

Mega-atsidofiilis sisalduvad probiootilised kultuurid:

• soodustavad vajalike vitamiinide ja aminohapete imendumist;

• osalevad merevaik-, sipelga-, piim- ja äädikhappehappe sünteesimisel, milleta on võimatu normaalne ainevahetus;

• stimuleerivad lümfisüsteemi tööd, mis tugevdab immuunsust;

• suruvad alla roiskumisbakterite aktiivsust;

• osalevad vitamiinide B1, B2, B6, B12, K ja nikotiin-, pantoteen- ja fooliumhappe sünteesimisel.

 

Laktobakterite ebapiisav kogus jämesooles toob reeglina kaasa soolestikust põhjustatud intoksikatsiooni, kõhukinnisust ja häireid toitainete imendumises. Mega-atsidofiil hoiab ära ebameeldiva suulõhna ja meteorismi (kõhupuhituse) tekke, mida põhjustab liigne gaaside kogunemine roiskumisprotsesside tagajärjel soolestikus. Atsidofiilbaktereid sisaldavaid biolisandeid soovitatakse võtta diarröa (kõhulahtisuse) korral, mida sageli esineb reisijatel ja mis nõuab antibiootikumide tarvitamist. Antibiootikumidega ravil, mis kahjuks on laialdaselt levinud, on rida kõrvaltoimeid, näiteks organismi normaalse mikrofloora rikkumine ja tõvestavate bakterite, seente, pärmikultuuride levik organismis. Peale selle on tõvestavate mikroorganismide arenemine tingitud põletikuvastaste preparaatidega liialdamisest, mõnedest hormoonidest (s.h. suukaudsed kontratseptiivid ehk rasestumisvastased vahendid), maiustuste ja kondiitritoodete liigtarvitamisest. Mega-atsidofiilis sisalduvad probiootilised kultuurid, sattudes seedetrakti, sorbeeruvad soolestikuseintel ning surudes alla patogeense mikrofloora, taastavad sellega mikrofloora loomuliku tasakaalu seedetraktis. Ballastained – õunapektiinide kompleks, soodustavad seedeprotsessi, viivad organismist välja toksiine ja raskemetallide sooli, stimuleerivad soolestiku peristaltikat, alandavad vere kolesteroolitaset, aeglustavad süsivesikute omastamist, takistades veresuhkru kiiret tõusu.

Koostis: üks annus (1 kapsel) sisaldab: vadakut, probiootilisi kultuure (Laktobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum), piimapulbrit, õunapektiinide kompleksi, kaltsiumkaprilaati – kokku 725 mg, magneesiumstearaati, räni, steariinhapet.

Kapslid on želatiinist.

Väljalaske vorm: kapslid (purgis on 90 tk.).

Ei sisalda: kunstlikke konservante, aroom- ja värvaineid, soola, pärmi, nisu, sahharoosi.

Kasutamine: võtta sisse 1 või rohkem kapslit päevas, soovitavalt tühja kõhuga.

Vastunäidustused: ei ole ilmnenud.

Ühikuid karbis:1

Ülevaated

Pühapäev, 14 August 2016
Nahaprobleemide lahendaja minu ja paljude teiste hädaliste jaoks. Kasutan veel Silver-Max Care ja Silver geeli. Tulemused on püsivad ning atibiootikumid on unustatud teema.
Siret