Assimilator 90 kapslit

Prindi
Toetab toitainete imendumist seedekulglast.
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus

Toidu seedimise fermendid on seedeprotsessi optimaalse kulgemise garantii. Valmistatud ja töödeldud toit ei sisalda loomulikke fermente, mille tõttu see seeditakse ja omastatakse organismi poolt halvasti. Isegi värske toortoidu kasutamine ei soodusta mõningatel juhtudel normaalse seedeprotsessi kulgemist, kuna see on kasvatatud toitainetevaesel pinnasel või keemilisi väetisi ja keemilisi mürkaineid kasutades. Inimese organism on võimeline tootma suurtes kogustes fermente ja moodustama mõningaks ajaks nendest varud, kindlustades sellega normaalse elutalitluse. Selliste varude puuduse või olemasolu alusel võib otsustada inimese tervisliku seisukorra üle. Seedeprotsessi lõpptulemuseks on süsivesikute lagundamine monosahariidideks (põhiliselt glükoosiks), valkude lagundamine aminohapeteks, rasvade lagundamine rasvhapeteks ja glütseriiniks, nukleiinhapete lagundamine nukleosiidideks ja lihtsuhkruks (pentoosiks). Selle tulemusena imenduvad toitained läbi soolestiku seinte vereringesse, olles valmis rakusiseseks ainevahetuseks organites ja kudedes. Fermentide vajaliku koguse kindlustamiseks organismis on sageli otstarbekas kasutada neid täiendavalt toidulisandite näol, näiteks Assimilaatori kujul.

Assimilaator soodustab:

- valkude omastamist töödeldud ja isegi liialt tugevasti praetud toidust;

- allergiliste reaktsioonide tekkimise tõenäolisuse vähenemist;

- kolesteroolinaastude ja nn. “halva rasva” (madalamolekulaarsete liitvalkude ehk lipoproteiinide) lahustumist;

- bakterite paljunemise takistamist; - seisundi paranemist sirp-rakulise kehvveresuse korral;

- kusihappe kristallide lõhustamist ja lahustumist;

- rakkude varustamist hapnikuga ja mikroelementidega;

- leukotsüütide ja T-lümfotsüütide aktiivsuse tõusu.

Assimilaator kujutab endast peeneteralist beeži värvi pulbrit väikestes kapslites.

Koostis: proteaas, amülaas, lipaas, tselluloos, sahharoos, maltoos, laktoos, vitamiinid A ja D, mikroelemente sisaldav korallkaltsiumi pulber.

Kasutamine: kõige parem on tarvitada tühja kõhuga enne sööki – 1 kapsel enne juur- ja puuvilja söömist; kuni 3 kapslit, kui sööte praetud, keedetud toitu või liha.

Maksimaalse tulemuse saavutamiseks tuleb igale neelatud kapslile peale juua 1–2 klaasi korallkaltsiumiga rikastatud vett

Ettevaatust: haavandeid omavatel inimestel võivad tekkida ebamugavustunded. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ühikuid karbis:1

Ülevaated

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.