Protivity 140 tabletti

Prindi
Unikaalne tasakaalustatud kompleks
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus

Protiviti – see on unikaalne tasakaalustatud kompleks 11 aminohappest, neist 9 on asendamatud, 2 aga tinglikult asendamatud.

Toode soodustab valkude sünteesi ja lihasmassi suurenemist, lihaste taastumist ja sidekoe tugevnemist. Valgud osalevad aine- ja energiavahetuses, rakkude kasvamise ja jagunemiseprotsessides, kõikide organite ja süsteemide funktsioneerimises, on kõikide kudede struktuurelementideks. Valguvarud on tühised, seepärast on nende organismis moodustumise ainuke allikas – toiduga saadavad aminohapped. Valkude tarvitamise päevanormi vähendamine toob kaasa lihasmassi vähenemise ja kõikide organismi funktsioonide häirumise. Kuid tähtis on mitte ainult valkude kogus, mis organismi jõuab, vaid ka nende kvalitatiivne koostis. Toitudes aminohapete koostise poolest piiratud toiduainetest, halvendab inimene oma elukvaliteeti ja jätab end ilma võimalusest “kasvatada” lihaseid ja jõudu. Protivitis optimaalses tasakaalustatud koguses sisalduv aminohapete kompleks on unikaalne valgutoidu süsteem ning erineb põhimõtteliselt teistest sarnastest toodetest. Protivitit soovitatakse dieettoiduna atleetidele, professionaalsetele sportlastele ja neile, kes tahavad suurendada valkude sünteesi organismis, suurendada lihasjõudu ja vastupidavust, lühendada lihaste taastumisaega peale füüsilist koormust, vähendada rasvkoe hulka. Protiviti soodustab ka hormoonide, ensüümide ja immuunsuskaitse faktorite tootmise normaliseerimist. Erinevalt looma- ja linnuliha ning kala valkudest, mille seedimine ja omastamine kestab tunde, omastatakse Protiviti valmis aminohapped täielikult 25 minutiga.

Protiviti aitab:

• suurendada lihasmassi ja vastupidavust;

• tugevdada immuunsüsteemi;

• taastada kahjustatud kudesid;

• kergendada seedimisprotsessi;

• vabaneda ebasoovitavatest rasvaladestustest;

• tõsta meeleolu.

Seedeelundkonna ensüümid lagundavad valgud seedimisprotsessis vabadeks aminohapeteks, mis imenduvad verre ning kasutatakse erinevate rakkude poolt normaalse elutegevuse jaoks vajalike spetsiifiliste valguühendite ja muude substraatide sünteesiks. Kusjuures valguvajaduse määrab terve rida tegureid. Nii on näiteks lastel intensiivse kasvamise perioodil, professionaalse spordiga tegelevail isikuil, rasedail, raskeid haigusi põdevatel inimestel valke sisaldava toidu vajadus suurem kui tervel keskeas inimesel. Looduslikud valgurikkad toiduained sisaldavad palju küllastunud rasvhappeid, mille tarvitamine võib halvasti mõjuda teie tervisele.

Viimased uurimused on näidanud, et on olemas 9 asendamatut aminohapet. Üheksas aminohape – histidiin – suurendab valgu sünteesi organismis. Sel põhjusel on histidiin lisatud uude, parendatud protivitisse. Organismi küllalt suure valguvajaduse korral (näiteks, intensiivsete treeningute korral) omandavad suure tähtsuse veel kaks aminohapet – arginiin ja glutamiin. Neid liigitatakse tinglikult asendamatute aminohapete klassi. See on seotud asjaoluga, et intensiivsete füüsiliste koormuste, stresside, pikaajaliste haiguste korral, aga ka üle 50-aastastel inimestel täheldatakse arginiini ja glutamiini sünteesi järsku vähenemist. Seepärast soodustab protiviti tarvitamine nendel juhtudel organismi energiabilansi normaliseerimist ja lihasmassi märgatavat suurenemist küllalt lühikese ajaga.

Koostis: iga annus (5 tabletti) sisaldab: C-vitamiini (askorbüülpalmitaat) 50 mg, aminohapete kompleksi (L-isoleutsiin, L-lüsiin hüdrokloriid, L-fenüülalaniin, L-arginiin hüdrokloriid, L-glutamiin, L-leutsiin, L-metioniin, L-treoniin, L-valiin, L-histidiin hüdrokloriid, L-5-hüdroksütrüptofaan) 5 mg, steariinhapet, mikrokristallilist tselluloosi, tsellulooskummi, ränidioksiidi.

Kasutamine: 5 tabletti iga päev. Intensiivste füüsiliste harjutuste, haiguste või stressi korral võtta 5 tabletti 20-30 minutit enne hommikusööki, juua peale klaas vett, enne lõunasööki korrata, võtta taas 5 tabletti, klaasi veega.

Ühikuid karbis:1

Ülevaated

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.