Gotu Kola 60 tabletti

Prindi
GOTU KOLA nanoklastritega põletiku ja valu vastu
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus

Firma BRC toodet Gotu kola nanoklastritega kasutatakse valuvaigistava, põletikuvastase, haavu raviva ja verevarustust parandava vahendina. Avaldab tugevdavat, antioksüdantset ja vererõhku langetavat toimet. Gotu kola ehk Aasia vesinaba (Centella asiatica) – see on tuntud rohttaim, mis kasvab kõikjal Indias, Hiinas, Indoneesias, Aafrikas, Tseilonil ja Madagaskaril. Ammustest aegadest tarvitatakse aasia vesinaba nahahaiguste, artriidi, hemorroidide raviks, vererõhu alandamiseks, psüühikahäirete korral. See ravimtaim on tuntud kui tugev looduslik immunomodulaator ja popularne suguiha suurendav vahend. Taimes sisaldub rida glükosiide, tänu millele see toidulisand avaldab selgelt avaldunud põletikuvastast ja haavuparandavat toimet, seepärast soovitatakse antud toodet kasutada haavade, sisselõigete ja nahakiheluse efektiivseks raviks. Soodustab kudede armistumist ja põletushaavadest ja haavanditest, allergilistest dermatiitidest kahjustatud naha taastumist. Gotu kola nanoklastritega parandab aju ja südamelihase verevarustus, nägemis- ja kuulmisorganites, tagab veresoonte ja kapillaaride seinte tugevuse ja elastsuse. Parandab venoosset äravoolu, normaliseerides laienenud veenide toonust. Regulaarsel tarvitamisel kiirendab mõtlemisprotsesse, parandab taju ja aktiviseerib mälu. Kasutatakse rahustava ja närvisüsteemi funktsioone taastava vahendina. On pehmetoimeline uriinieritust soodustav vahend, kasutatakse ka kõrget vererõhku alandava vahendina.

Gotu kolat soovitatakse järgmiste haiguste profülaktikaks ja kompleksseks raviks: • südame haigused, reuma, astma; • gastriidid ja haavandtõbi; • närvisüsteemi häired; • kõrge vererõhu alandamiseks; • ateroskleroos, kliimaks; • varikoossed veenilaiendid; • nahakahjustused, põletused, psoriaas, aga ka operatsioonijärgne taastusravi.

Koostis: ühe annuse (2 tabletti) sisaldus: aasia vesinaba ekstrakt 200 mg, kaltsium (kaltsiumfosfaat) 150 mg, fosfor (kaltsiumfosfaat) 114 mg, nanoklastrid (kaaliumtsitraat, kaaliumkarbonaat, ränidioksiid, puhastatud ioniseeritud vesi, magneesiumsulfaat, päevalilleõli), tsellulooskummi, magneesiumstearaat (taimsel alusel).

Kasutamine: 2 tabletti päevas.

Vastunäidustusi ei ole ilmnenud.

Ühikuid karbis:1

Ülevaated

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.