B-Luron 2x500ml

Prindi
LIIGESED KORDA! Aktiveerib kehaomase sünoviaalvedeliku ehk liigesevõide tootmise.
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus
  • B-Luron on klassikaline ortomolekulaarne preparaat – selle koostisained ja toimemehhanism vastavad ortomolekulaarse meditsiini peamisele põhimõttele: „tervise taastamine ja säilitamine, muutes inimese organismis normaaljuhul esinevate ja tema tervist tagavate ainete kontsentratsioone“. Võib öelda ka väga lihtsalt ja lühidalt: õiged molekulid õigetes kogustes“.


  • B-Luron on uudne bioloogiliselt aktiivne toidulisand, mis põhineb hüaluroon-kondroiitkompleksil (HKK) ja mille väljatöötajaks on Saksa firma Gramme-Revit GmbH. B-Luron aktiveerib kehaomase liigesevõide tootmise ning toidab ja taastab kõhrekudet. Paljude aastate pikkuste katsete ja vaatluste tulemusena õnnestus toote loojatel ühendada unikaalseks sünergiliseks kombinatsiooniks kaks peamist kõhre töö taastamiseks vajalikku ehitusmaterjali – kondroitiini ja hüaluroonhappe. Saadud kompleks on niisama tõhus kui liigesesisesed hüaluroonhappe süstid ja mõjub pealegi kõigile liigestele korraga.

Ülevaated

Kolmapäev, 17 Veebruar 2016
Ma annaksin sellele tootele 5 x 5 punkti. Ma ei tea täpselt, kuidas ta toimib, aga ta toimib ja see ongi põhiline. Liigun valudeta ja tean vähemalt kolme vanemat inimest veel, kellel kaebused taandusid. Mina teen 2 x aastas kuuri läbi ja selline intervall mulle sobib. Lisaks 2 x aastas korralik parasiidikuur enne B-luroni ja kõik toimib.
Kadri Kalliona