Hambapulber MicroBrite 100g

Prindi
Suurepäraste omadustega kogu suuõõne hooldaja!
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
12006168_10206206156170837_4968110474899463401_n
Kirjeldus
 • Värskendava piparmündimaitsega hambapulber on antioksüdantsete omadustega, mis valgendab hambaid ilma karedaid abrasiivseid vahendeid kasutamata.

  Mikrohüdriin taastab hapete-leeliste tasakaalu suuõõnes, takistab hambakatu ja hambakivide moodustumist ning ebameeldiva lõhna eraldumist suust.

  Ksüliit ennetab kaariese arengut. Aktiveerib remineralisatsiooni protsessi, pärsib kaariese teket ja igemehaigusi tekitava patogeense mikrofloora kasvu.

  Aloe vera leevendab avatud hambajuurte ja igemete ärritust ja põletikulisust ning soodustab nende tervenemist.

  Mentool tagab valuvaigistava, antibakteriaalse ja kerge jahutava toime, rahustades kahjustunud kohti, parandab vereringet igemetes ning värskendab pikaks ajaks hingeõhku.

  Koostis: kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat, ksüliit, mikrohüdriin, kaaliumfosfaat, piparmündiõli, ränidioksiid, aloe vera geel, kvillaaja, naatriumalginaat, mentool, glütsiin ja kaaliumbensoaat.

Ülevaated

Kolmapäev, 27 Jaanuar 2016
Mega toode!!!!!!!!!! Ma ei oska muud lisada.
Leksi
Esmaspäev, 23 November 2015
Minul ka, super värske tunne suus ja tõesti täiesti uskumatu on see, et hambad lähevadki valgeks ning samas kaob ka tundlikus hammastel. Kui olen kasutanud valgendavaid hambapastasid, siis millegi pärast on lõpuks tohutu tundlikus hammastel, aga nüüd pole. Parim hetkel, mida kasutanud olen ja julgen soovitada kõigile. meie peres pesevad ka lapsed nüüd sellega.
Emma
Neljapäev, 19 November 2015
Kiidan toodet.Hambad on puhtamad ja ei ole poole päevaga suus ebameeldivat tunnet,nagu oli teiste hambapastadega.Soovitan soojalt. Anu Sapelkov
Anu Sapelkov
Veel ülevaateid