Ginkgo Biloba 60 kapslit

Prindi
Tugevate antioksüdantsete omadustega
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus

Ginko (ehk hõlmikpuu) on kõige vanem puuliik maa peal, mis eksisteerib juba ligi 250 miljonit aastat. Ginkopuud on tuntud oma unikaalse ellujäämisvõime poolest. Nad taluvad paljut: mürgist sudu, happevihmasid, orgaaniliste ja mineraalainetevaeseid pinnaseid. Neid ei heiduta bakterid, viirused, seenhaigused ega putukad. Arvatakse, et ginko uskumatu vastupanuvõime on seotud ginko lehtedes sisalduvate ainete – hüngetiini, isohüngetiini, terpeenide, ginkoliidide, kvertsetiini, kempferooli, isoramnetiini ja proantotsüanidiinide eriliste omadustega; leheekstrakt sisaldab flavonoide ja laktoone. Ginko viljade koores leidub ginkgoliinhapet, pirobooli, ginooli, aga viljas endas – valke, rasvu, süsivesikuid, mineraalaineid, ginkgoliinhapet, tanniini, aga ka fütosterooli, asparagiini, margeniini. Ginkgo bilobas sisalduvad flavoglükosiidid on kõrge antioksüdantse aktiivsusega, terpeenid aga – põletikuvastase toimega. Kompanii RBC toodetud Ginkgo Biloba koostises olev unikaalne aktiivkomponent – nanoklastrid on tugevate antioksüdantsete omadustega, mis parandab toitainete omastatavust ja stimuleerib organismi kaitsejõude. Nanoklastrite olemasolu suvalises produktis tagab selle 100%-lise omastatavuse ja optimaalse toime. Ginkgo Biloba normaliseerib aju- ja koronaarvereringet, taastab ealistest muutustest tingitud halvenenud mälu, kuulmist, nägemist, kõne- ja liikumisfunktsioone, kõrvaldab vereringe tsirkulaarset puudulikkust (s.h. ateroskleroosset ja kõrgest east tingitud), taastab veresoonte elastsust ja vastupidavust, hoiab ära aju- ja koronaarveresoonte tromboose, taastab hematoentsefaalbarjääri, soodustab ajukudede ainevahetuse normaliseerumist, tagab neuromediaatorite normaalset tootmist ja eritumist, parandab südamelihase varustamist toitainetega, tõstab potentsi, aitab säilitada rakuseinte terviklikkust ja läbitavust, ära hoida astmahoogusid, on rahustava (sedatiivse) ja spasmidevastase toimega. Ginko ekstrakt suurendab vere juurdevoolu perifeersetesse kudedesse (käed, jalad). On ilmnenud ginko tähtsus diabeedist tingitud perifeersete veresoonte häirete ravil. Kogu olemasolev teaduslik informatsioon ginko kohta viitab tema võimele pikendada eluiga.

Näidustused: vananemisest tingitud mälu halvenemise ning kuulmise ja nägemise funktsiooni muutuste, aju verevarustuse ägedate ja krooniliste häirete, veresoonte vegetatiivse düstoonia, ajuveresoonte ateroskleroosi, kolju- ja ajutraumade, peavalude ja migreeni, insuldijärgse rehabilitatsiooni, veenide varikoosse laienemise, tromboflebiidi, hemorroidide (päraku veenikomude), impotentsuse ja diabeetilise angiopaatia puhul.

Laste ravipraktikas on Ginkgo Biloba näidustatud erinevatel põhjustel tekkinud ajupõletike ja psüühiliste ja kõne arengupeetuste puhul. Preparaat stimuleerib ainevahetust peaaju rakkudes ja sellest tulenevalt parandab mälu, tähelepanu, kõnevõimet ja lapse vaimseid võimeid tervikuna.

Preparaadi tarvitamisel peaksid ettevaatlikud olema isikud, kes kannatavad arteriaalse hüpertoonia, ägedas või kroonilises staadiumis südamelihase infarkti või insuldi all, aga ka inimesed, kelle vere hüübimine on aeglasem.

Enne Ginkgo Biloba võtmist on vajalik konsulteerida arstiga.

Väljalaske vorm: toodetakse kapslite kujul (ühes purgis 60 tk.)

Üks annus (2 kapslit) sisaldab: Ginkgo biloba lehtede ekstrakti – 120 mg (24% flavoglükosiide ja 60% terpenolaktoone); nanoklastreid – 20 mg (kaaliumtsitraat, kaaliumkarbonaat, räni, puhastatud ioniseeritud vesi, magneesiumsulfaat, päevalilleõli).

Teised komponendid: riisijahu, magneesiumstearaat, želatiin, vesi. Kasutamine: võtta 2 kapslit päevas.

Profülaktiline kuur – 1 pakend (purk – 60 tk.) 2–3 korda aastas.

Säilitamistingimused: hoida kuivas, jahedas, valguse eest kaitstud kohas.

Ühikuid karbis:1

Ülevaated

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.