Biotron valgusravi 16 min (Kliendikaardita 16€)

Prindi
Väga tõhus akne, meeleolu kõikumiste, immuunsuse languse jne korral!!!
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
335
biotron lapsele
Kirjeldus

Tervis sõltub mitte ainult meie füüsiliste vajaduste tasakaalustamisest, vaid ka meie emotsionaalsest, mentaalsetest ja vaimsetest vajadustes. Värvi tšakra teraapia põhimõte baseerub eeldusel, et värvid on seotud seitsme peamise tšakraga, mis on meie keha vaimsed keskmed, mis asuvad meie kehas piki selgroogu. Need tšakrad on nagu energia spiraalid, igaüks neis seondudes erilise piirkonnaga.

Tšakra (mida hääldatakse sha-kra) on sanskriti sõna "ratta" jaoks. Eeldatakse, et tšakrad salvestavad ja jaotavad energiat. On olemas seitse sellist tšakrat ja igaüks neist seondub erilise organi või süsteemiga kehas. Igal tšakral on dominantne värv, mis võib tasakaalust välja minna. Kui see juhtub, siis võib see esile kutsuda häire ja füüsilised tagajärjed. Sobiva värvi sisseviimisel võib eelduste kohaselt häiret parandada.

Allpool on iga tšakra kirjeldus, sellel vastav värv ja keha piirkonna asetus.


BIOPTRONI värviteraapia eelised, heaolu teraapia oma tervisest hoolivatele inimestele:

  • Ohutu kasutada täiskasvanutel, lastel ja loomadel
  • Looduslik teraapia, mitte-invasiivne ja kerge kasutada
  • Eneseabi instrument, mis annab täiendava isikliku tugevuse ja enesekindluse
  • Aitab emotsionaalsete, mentaalsete ja füüsiliste vaeguste puhul
  • Unikaalsed ja eriliselt kavandatud klaasist värvifiltrid
  • Valmistatud Šveitsis
 

Põhimiku tšakra - punane
Psühholoogilisest vaatepunktist esindab punane tervist, tuld, kuumust, verd, kirge, tahet, ellujäämist, viha, meeleolu, ohtu ja hävingut. See stimuleerib, ärritab ja toimib ärritajana. See annab inimesele jõu ja võimu tunde.

 

Sakraalne (nimme) tšakra - oranž
Psühholoogilisest vaatepunktist oranž ühendab füüsilise energia mentaalsete omadustega. See on loovuse värv. Üldises mõttes loob see heaolu ja rõõmsameelsuse. Oranž sümboliseerib soojust ja edukust. See seondub enesest lugupidamisega.

 

Päikesepõimik - kollane
Kollane on psühholoogiliselt hea mahasurutud ja melanhoolse häälestatuse ravi puhul. See on intellekti ja taju värv. Endistel aegadel oli kollane elu värv, see sugereerib rõõmu, lõbu ja lõbutsemist. Kollane seondub eneseväärikusega. See on nii, mida me enda kohta tunneme. See on isiksuse ja ego värv.

 

Südame tšakra - roheline
SPEKTRI KESKVÄRV
See värv on armastuse värv, progressi, nooruse, kasvu, kogenematuse, viljakuse, lootuse, tasakaalu ja uue elu värv.
See on samuti armukadeduse värv, kadeduse ja ebausu värv. See on tunnete värv.

 

Kurgu tšakra - sinine
Psühholoogiliselt on sinine rahustavam kui roheline, emotsionaalsetes haiguslikes nähtudes. Sinine on mõtiskluse ja vaimse ekspansiooni värv. See lõdvestab vaimu. Sinine on tõe, pühendumuse, rahu ja puhtsüdamlikkuse värv. See on intuitsiooni ja kõrgemate mentaalsete kvaliteetide värv. Sinine seondub eneseväljendusega.

 

Kulmu tšakra - indigo
Psühholoogiliselt on indigo hea värv distsipliiniks, struktuuriks, usuks ja tõhususeks. Arvatakse samuti, et see aitab pühkida eemale sõltlaslikud emotsioonid. Indigo toob esile kartused (kontrolliga, milles need seisnevad, kuidas nad on haigusega seotud). Indigo julgustab ja inspireerib vastutustunnet.

 

Lagipea tšakra - violett
Psühholoogiliselt seondub violett eneseteadmisega ja vaimse teadlikkusega. See on alati olnud ravitsev värv. See julgustab ego ja hinge ühtsust. Violett seondub eneseteadvusega. Violett on võimas valgus ja seda ei tohiks lastega kasutada.

Ülevaated

Esmaspäev, 23 November 2015
Kui Bemer on minu mehe lemmik protseduur, siis valgusteraapia on jällegi minu lemmik. :) Mul tekkisid imelikud moodustised nahale nagu justkui sünnimärgid, aga pole ka ning tuli aina juurde ning juurde. Sellepärast alustasingi valgusteraapiaga ning nüüd nahk juba peaaegu puhas.
Emma
Esmaspäev, 23 November 2015
Minul aitasid Biotroni seanssid veenilaiendite puhul. Esialgne pilt oli nii jube, et isegi arstid hoidsid kahe käega peast ja näost endal kinni, kui minu jalgu nägid. Nüüd ütleb isegi mees, et totaalne muutumine. Super ja soovitan
Kadri Kalliona