Bemer teraapia 16 min (Kliendikaardita 16€)

Prindi
Tasakaalustab keha erinevad protsessid!
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus

«Inimene elab seni, kuni elavad tema veresooned,» ütles tuntud bioloog Nobeli preemia laureaat Alexis Carrel juba eelmise sajandi algul.

———————————–

———————————–

Tervise säilitamise või taastamise peamine eeldus on organismi hea verevarustus iga rakuni välja. Just vere kaudu saab iga rakk toitaineid ja hapnikku ning selle abil eemaldatakse ainevahetuse jäägid. Tervis sõltub rakkude varustamisest toitainetega ja jääkainete kõrvaldamisest.

Umbes 74% vereringest toimub meie keha väga peentes veresoontes. Selles nn “mikrotsirkullatsioonis” transpordivad verd arterioolid, kapillaarid ja veenulid. Nende ristlõigete rütmiline muutmine (vasomotsioon) juhib vere jaotumist kapillaarides.

Mikrotsirkulatsiooni ala tervikuna kujutab endast väga peente veresoonte tohutut võrgustikku, mille vasomatsiooni suunab loomulik rütm. Haigel või nakatunud inimesel on see rütm häiritud ning seda on vaja uuesti ergutada või normaliseerida.

Tervise oluliseks eelduseks on hea mikrotsirkulatsioon – vere liikumine ülipeentes veresoontes.

Ära unusta, et veresoonte tervis sõltub eluviisist – liikumisest, tervislikust toidust ja joogist.

MIS ON BEMER?

BEMER`I teadustiim (Saksamaal) on suutnud välja töötada sellise süsteemi, mis väga tõhusalt ergutab ja aktiveerib sihiteadlikult imeväikeste veresoonte rütmi. Nõnda toetatakse üht tähtsaimat protsessi keha ravimisel, paranemisel ja taastumisel.

BEMERI mattide unikaalsed signaalikujundid toetavad organismi päevast ja uneaegset tervenemist. Bemeri seadmeid on lubatud kasutada nii arstipraksises kui ka kodus.

BEMER on meditsiiniline seade, mis on heaks kiidetud Euroopa Liidu määruse 93/42/EMÜ kohaselt. Mõjus signaal on kogu maailmas patenteeritud.

Mikrovereringe ülesanne on juhtida hapnik ja toitained rakkudesse ja ainevahetuse laguproduktid välja. Organismi probleemid, näiteks peale tugevat koormust, algavad sageli mikrovereringe häiretest.

BEMER stimuleerib halvenenud mikrotsirkulatsiooni ja seetõttu on sellel lai mõju erinevatele haigussümptomitele. Regulaarse teraapia kasutamist on peetud oluliseks ka haiguste ja vigastuste ennetamisel. Suurenenud rakumetabolismi kaudu saadakse mõju ka energia- ja ainevahetusele ja keha autoregulatsioonile.

Valgevereliblede paranenud tegevuse tulemusena muutuvad ka immuunsüsteemi reaktsioonid aktiivsemaks. BEMER ravimeetodil ei ole täheldatud mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid.

Dr. Rainer-Christian Klopp

Maailma tunnustatumaid mikrovereringe uurijaid, Berliini Mikrovereringe Instituudi juht:

“Me ei liialda, kui me ütleme, et Bemer teraapia on põhjapanev uuendus haigusi ennetavas meditsiinis. See on kõige efektiivsem ja samal ajal kõige rohkem uuritud füüsilise/füüsikalise teraapia meetod tänapäeval!”

Mille poolest on hea vere mikroringlus?

 • Parem verevarustus ja –voolavus
 • Parem varustatus toitainete ja hapnikuga
 • Parem ainevahetuse jääksaaduste ja toksiinide kõrvaldamine
 • Vereringe koormuse vähenemine
 • Immuunsuse paranemine ja vähenenud haigustesse nakatumine
 • Kiiremad taastumis -ja paranemisprotsessid
 • Paranenud uinumis –ja magamisvõime
 • Happeliste jääkide kõrvaldamise tõhustamine organismist
 • Paranemisprotsesside kiirenemine
 • Üldise töövõime tõus
 • Üldise enesetunde paranemine
 • Keskendumisvõime paranemine
Ühikuid karbis:1

Ülevaated

Esmaspäev, 23 November 2015
Minu mehe suur lemmik treeningperioodil, aga mul mees on lapse alati kaasa vedanud protseduurile ja siis teda kõhu peal samal ajal hoidnud. Ei tea, kas sellest, aga laps hoopis tervem. Ju ta siis stimuleerib seda immuunsust ikkagi.
Emma