Toote otsing

Ostukorv

 x 

Sinu ostukorv on tühi.

Logi sisse

Kasutustingimused

NATURA.EE internetipoe kasutustingimused

Alljärgnevate kasutustingimustega nõustumine on eelduseks NATURA.EE internetipoest ostmisel. Anname Teie teenindamisel endast parima, lähtudes Tarbijakaitseameti koostatud juhendist.

 

Kasutajaks registreerumine 

 

Käesolevaga NATURA.EE kasutaja (edaspidi KASUTAJA) kinnitab, et on esitanud oma õiged isikuandmed ja nõus internetipoe NATURA.EE kasutamistingimustega. KASUTAJA identifitseeritakse kasutajanime ja salasõnaga. KASUTAJA registreerimisel sisestatud kasutajanimi ja salasõna on konfidentsiaalsed. KASUTAJA vastutab kõigi tellimuste eest mis on saadetud NATURA.EE -le, kaasaarvatud KASUTAJA kasutajanime ja salasõna avalikuks tulemisega seotud juhtudel. Registreerimise protseduur

1. Registreerimiseks vajutage nupule "Registreeru"

2. Täitke nõutud väljad

3. Vajutage nupule "Registreeru"

4. Kui olete juba registreerunud kasutaja, kuid unustanud parooli, vajutage nupule "Unustasin parooli", kirjutage lahtrisse oma e-mail, mille sisestasite registreerimisel. Teie e-maili aadressile saadetakse kontrollkood, mille kaudu on võimalik seadistada uus parool. Kui olete juba registreerunud kasutaja, kuid unustanud kasutajanime, vajutage nupule "Unustasin kasutajanime", kirjutage lahtrisse oma e-mail, mille sisestasite registreerimisel. Kasutajanimi saadetakse Teie e-posti aadressile.

5. Kui soovite muuta oma kontaktandmeid, vajutage nupule “Minu konto”

 

Ostmine

NATURA.EE ostukeskkonnas esitatud tellimust loetakse KASUTAJA poolseks ostusooviks, mis muutub siduvaks peale tellimuse kinnitamist. NATURA.EE on kohustatud KASUTAJA'ga kontakteeruma kahe tööpäeva jooksul juhul, kui NATURA.EE ei ole suuteline täitma esitatud tellimust seitsme tööpäeva jooksul või toote juures näidatud tingimustel.

 

Ostu vormistamine 

1. Valige välja sobivad tooted

2. Suurendage / vähendage soovitud kogust + / - nuppudega, seejärel vajutage „PANE KORVI“ nupule

3. Kui soovite tellimust lõpetada, vajutage nupule "Näita ostukorvi"

4. Kontrollige kaubad ja vajadusel muutke koguseid ostukorvis

5. Valige kauba kätte saamise viis

6. Täitke nõutud väljad kontaktandmetega klikkides lingil „Muuda arve saatmise infot“ ning lisage linnuke lahtrisse „Nõustun e-poe kasutustingimustega“, jätkamiseks vajutage nuppu „Vormista tellimus“

7. Kontrollige andmed ja kui kõik on korras vajutage ’Salvesta’ ja „Kinnita tellimus“. Teie tellimus jääb ootele ja läheb töösse alles pärast makse laekumist Natura OÜ kontole (juhul kui maksate pangaülekandega). 

8. Valige sobiv makseviis:

* Ülekandega – makstes ülekandega läheb tellimus töösse pärast makse laekumist Natura OÜ kontole

* Arvega–maksmine toimub vastavalt individuaalsele kliendi lepingu tingimustele. Maksekorraldusel palun viidata tellimuse numbrile.

 

Kauba tarne 

Kui raha tellimuse eest on laekunud NATURA.EE haldaja Natura OÜ arveldusarvele, toimetame kauba Teie registreerimisel esitatud aadressile, olenevalt tellitud toote keerukusest, hiljemalt 7-14 tööpäeva jooksul: * Itella Smartpost – kui tellimuse eest on rahad laekunud enne kella 10.00 toimetatakse kaup pakiautomaati reeglina samal tööpäeval, kui laekumine kattub postitamise nädalapäevaga. Alates 01.01.2016.a. postitatakse kaup igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel. NB! Kõik eelpoolmainitud tarneajad on eelduslikud.

 

Transporditeenuse hinnad (koos käibemaksuga): * Itella Smartpost Eestis - 3.60 EUR ja *Itella Smartpost/Post.fi Soomes- 10.99 EUR.

 

Kauba tagastamine 

Kaupa on võimalik 14 päeva jooksul tagastada, kui:

1. Kaup ei vasta tellitule

2. Kaup on saanud transpordi käigus kahjustada

3. Kaup on praak

Ülaltoodud juhtudel palume saata vastavasisuline teade e-postiga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja meie esindaja võtab Teiega ühendust, et kokku leppida kauba ümbervahetamine või tagastamine. Loetletud juhtudel kannab tagastamisega kaasnevad kulud NATURA.EE.

 

Vastavalt Võlaõigusseadusele, on KASUTAJAL õigus tellitud kauba lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Sel juhul kannab tagastamiskulud kuni 10 EUR suuruses summas KASUTAJA. NB!Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tootepakend olema avatud ettevaatlikult seda kahjustamata. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ega muul moel rikutud.

 

Andmete salastatus 

Registreerimisel esitatud andmed on salastatud ja NATURA.EE haldaja Natura OÜ ei levita neid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhud, kus NATURA.EE on saanud selleks KASUTAJA nõusoleku või kui see õigus/kohustus tuleneb õigusnormidest. Natura OÜ-l on õigus neid andmeid kasutada statistilistel eesmärkidel ja registreerija nõusolekul ka oma pakkumiste ja uudiste levitamisel. KASUTAJA'l on võimalus märkida registreerimisel, et ei soovi saada NATURA.EE poolt saadetavaid pakkumisi ja uudised.

Muud tingimused ja info Toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Piltide kopeerimine ja kasutamine eeldab originaali autori nõusolekut.