Toote otsing

Ostukorv

 x 

Sinu ostukorv on tühi.

Logi sisse

Retsepti kogu

Kasutustingimused

NATURA.EE internetipoe kasutustingimused

Alljärgnevate kasutustingimustega nõustumine on eelduseks NATURA.EE internetipoest ostmisel. Anname Sinu teenindamisel endast parima, lähtudes Tarbijakaitseameti koostatud juhendist.

 

Kasutajaks registreerumine 

NB! Registreerudes www.natura.ee e-poe kasutajaks, registreeritakse teid automaatselt Koralliklubi liikmeks, et saaksite soetada tooteid maksimaalselt soodsa hinnaga. Kohustuslikke tellimusi ega regulaaroste tegema EI PEA. Kliendistaatuse kinnitab teie esimene ost, mis on vajalik sooritada 30 päeva jooksul peale registreerumist. Kui te seda teinud ei ole, siis teid kustutatakse, kuid saate ennast alati uuesti registreerida. Registreerumine on ALATI TASUTA.

 

Käesolevaga NATURA.EE kasutaja (edaspidi KASUTAJA) kinnitab, et on esitanud oma õiged isikuandmed ja nõus internetipoe NATURA.EE kasutamistingimustega. KASUTAJA identifitseeritakse kasutajanime ja salasõnaga. KASUTAJA registreerimisel sisestatud kasutajanimi ja salasõna on konfidentsiaalsed. KASUTAJA vastutab kõigi tellimuste eest mis on saadetud NATURA.EE -le, kaasaarvatud KASUTAJA kasutajanime ja salasõna avalikuks tulemisega seotud juhtudel. Registreerimise protseduur

1. Registreerimiseks vajuta nupule "Registreeru"

2. Täida nõutud väljad

3. Vajuta nupule "Registreeru"

4. Kui oled juba registreerunud kasutaja, kuid unustanud parooli, vajuta nupule "Unustasin parooli", kirjuta lahtrisse oma e-mail, mille sisestasid registreerimisel. Sinu e-maili aadressile saadetakse kontrollkood, mille kaudu on võimalik seadistada uus parool. Kui oled juba registreerunud kasutaja, kuid unustanud kasutajanime, vajuta nupule "Unustasin kasutajanime", kirjuta lahtrisse oma e-mail, mille sisestasid registreerimisel. Kasutajanimi saadetakse Sinu e-posti aadressile.

5. Kui soovid muuta oma kontaktandmeid, vajuta nupule “Minu konto”

 

Ostmine

NATURA.EE ostukeskkonnas esitatud tellimust loetakse KASUTAJA poolseks ostusooviks, mis muutub siduvaks peale tellimuse kinnitamist. NATURA.EE on kohustatud KASUTAJA'ga kontakteeruma kahe tööpäeva jooksul juhul, kui NATURA.EE ei ole suuteline täitma esitatud tellimust seitsme tööpäeva jooksul või toote juures näidatud tingimustel.

 

Ostu vormistamine 

1. Vali välja sobivad tooted

2. Suurenda / vähenda soovitud kogust + / - nuppudega, seejärel vajuta „PANE KORVI“ nupule

3. Kui soovid tellimust lõpetada, vajuta nupule "Näita ostukorvi"

4. Kontrolli kaubad ja vajadusel muuda koguseid ostukorvis

5. Vali kauba kätte saamise viis

6. Täida nõutud väljad kontaktandmetega klikkides lingil „Muuda arve saatmise infot“ ning lisa linnuke lahtrisse „Nõustun e-poe kasutustingimustega“, jätkamiseks vajuta nuppu „Vormista tellimus“

7. Kontrolli andmed ja kui kõik on korras vajuta ’Salvesta’ ja „Kinnita tellimus“. Sinu tellimus jääb ootele ja läheb töösse alles pärast makse laekumist Natura OÜ kontole (juhul kui maksad pangaülekandega). 

8. Vali sobiv makseviis:

* Ülekandega – makstes ülekandega läheb tellimus töösse pärast makse laekumist Natura OÜ kontole

* Arvega–maksmine toimub vastavalt individuaalsele kliendi lepingu tingimustele. Maksekorraldusel palun viidata tellimuse numbrile.

 

Kauba tarne 

Kui raha tellimuse eest on laekunud NATURA.EE haldaja Natura OÜ arveldusarvele, toimetame kauba Sinu registreerimisel esitatud aadressile hiljemalt 7 tööpäeva jooksul: * Itella Smartpost – kui tellimuse eest on rahad laekunud enne kella 10.00 toimetatakse kaup pakiautomaati reeglina samal tööpäeval, kui laekumine kattub postitamise nädalapäevaga. Alates 01.01.2016.a. postitatakse kaup igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel. NB! Kõik eelpoolmainitud tarneajad on eelduslikud.

 

Transporditeenuse hinnad (koos käibemaksuga): * Itella Smartpost Eestis - 3.60 EUR ja *Itella Smartpost/Post.fi Soomes- 10.99 EUR.

 

Kauba tagastamine 

Kaupa on võimalik 14 päeva jooksul tagastada, kui:

1. Kaup ei vasta tellitule

2. Kaup on saanud transpordi käigus kahjustada

3. Kaup on praak

Ülaltoodud juhtudel palume saata vastavasisuline teade e-postiga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja meie esindaja võtab Sinuga ühendust, et kokku leppida kauba ümbervahetamine või tagastamine. Loetletud juhtudel kannab tagastamisega kaasnevad kulud NATURA.EE.

 

Vastavalt Võlaõigusseadusele, on KASUTAJAL õigus tellitud kauba lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Sel juhul kannab tagastamiskulud kuni 10 EUR suuruses summas KASUTAJA. NB!Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tootepakend olema avatud ettevaatlikult seda kahjustamata. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud.

 

Andmete salastatus 

Registreerimisel esitatud andmed on salastatud ja NATURA.EE haldaja Natura OÜ ei levita neid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhud, kus NATURA.EE on saanud selleks KASUTAJA nõusoleku või kui see õigus/kohustus tuleneb õigusnormidest. Natura OÜ-l on õigus neid andmeid kasutada statistilistel eesmärkidel ja registreerija nõusolekul ka oma pakkumiste ja uudiste levitamisel. KASUTAJA'l on võimalus märkida registreerimisel, et ei soovi saada NATURA.EE poolt saadetavaid pakkumisi ja uudised.

Muud tingimused ja info Toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Piltide kopeerimine ja kasutamine eeldab originaali autori nõusolekut.