Coral Taurine

Print
„Rakkude kaitsja“
With shipment Estonian itella. for 3,00 €
Description

Coral Tauriin on toode igapäevaseks kasutamiseks. Sellest, et tauriin on organismile tähtis, annab tunnistust asjaolu, et tauriini peetakse tinglikult asendamatuks aminohappeks, kuigi erinevalt teistest aminohapetest see ei osale valkude sünteesis.
Tauriin on tsütoprotektor, mis tähendab sõna-sõnalises tõlkes „rakkude kaitsja“. See on tema peamine ja kõige tähtsam funktsioon.
Tauriinil on tähtis roll kesknärvisüsteemis närviimpulsi edastamise või selle pidurdamise regulatsioonis (neurotransmitter või neuromodulaator). Tauriin kuulub sapi peamise komponendi, taurokoolhappe koostisesse.
Tauriinil on antioksüdantne toime.

Aminohape tauriin on bioloogiliselt väga aktiivne aine, mis on vajalik organismi normaalseks toimimiseks. Seda kinnitab fakt, et tauriini leidub peaaegu kõikides elutähtsates organites ja kudedes eostumisest kuni kõrge eani. Tauriini sisaldavad ainult loomse päritoluga toiduained (liha, munad, piim, kalmaar, krabid), taimsetes toiduainetes seda ei leidu. Organismis sünteesitakse seda teisest aminohappest tsüsteiinist, kuid peale 40.eluaastat väheneb sünteesimine oluliselt. Taimetoitlastele ja eakatele inimestele on äärmiselt oluline varustada oma organismi tauriiniga.

* Piisav kogus tauriini on oluline südame ja veresoonte tervisele.

* Aitab tulla toime vaimse ja füüsilise pinge ning stressiga.

* Parandab silma võrkkesta varustamist toitainetega.

* Annab organismile energiat.

* Osaleb rasvade lõhustamises ja omastamises.

* Parandab naha niiskustasakaalu.

Reviews

There are yet no reviews for this product.