Tagasi: Sport/ Fitness

BioShape 140 tabletti

Prindi
Unikaalne aminohapete tasakaalustatud kompleks
With shipment Eesti pakiautomaat. for 3,00 €
Kirjeldus

Biomudel – see on unikaalne aminohapete tasakaalustatud kompleks, mis tagab organismi poolt sünteesitud valkude ainevahetuse optimaalse regulatsiooni. Aminohapete kompleks erineb põhimõtteliselt teistest sarnastest toodetest. See toode on 4–5 korda efektiivsem, kui ükskõik millised nisust, sojast kui ka kaseiinist eraldatud valgud. Selle valem on saadud kauakestnud biokeemia-alaste teaduslike uuringute tulemusel. Tänaseks võib seda tulemust lugeda revolutsiooniks kõhnumise valdkonnas. Biomudel sisaldab Super Citrimax Plus’i, hüdroksütsitraati (hydroxycitrate (HCA)) ja kromemeiti. Super Citrimax Plus on hoolikalt valitud naturaalsete komponentide segu, mis aitab vabaneda liigsest rasvast. Hüdroksütsitraat kiirendab rasvade metabolismi (ainevahetust), takistab uue rasva ladestumist, taimsed komponendid aga aitavad hoida veresuhkru normaalset taset. Kromemeit aitab parandada lihaste seisundit kehakaalu kiire kaotamise korral, et keha muutuks ilusaks ja pringiks. Biomudelit soovitatakse võtta kogu kõhnumise perioodi jooksul, eriti neil, kes soovivad maksimaalselt oma kaalu vähendada ilma selle taastumiseta tulevikus, hoida ära kõhnumisdieetide igasuguseid negatiivseid järelmõjusid, nagu näljatunne, nõrkus või libiido vähenemine. Biomudeli kasutamine mitte ainult ei vähenda kehamassi, vaid ta parandab ka lihaste elastsust ja prinkust. See preparaat aitab reguleerida söögiisu ja vähendab tselluliidi teket. Biomudel on tõeliselt unikaalne avastus, mis annab võimaluse saavutada lühikese ajaga märgatavaid tulemusi. Valkude osa kõhnumisel ja lihasmassi suurendamisel on raske üle hinnata. Esiteks vähendavad nad söögiisu, teiseks tugevdavad lihaseid. Kuid kasutada selleks loomse päritoluga toitu on vaevalt otstarbekohane, sest peale valkude sisaldab see ka suures koguses küllastunud rasvu, mis võivad tervist kahjustada (kuigi on kehtestatud loomsete rasvade tarvitamise teatud ööpäevased normid). Peale tarvitatavate valkude struktuuri uurimist firma RBC laboratooriumites töötati välja lihtsad ja ohutud viisid liigsest kehakaalust vabanemiseks ja lihaste tugevdamiseks. Milles siis seisneb dieedi saladus? Selgub, et aminohapetes.

Ühendades Biomudeli tarvitamise doseeritud regulaarsete harjutuste ja ratsionaalse toitumisega, võite: • vabaneda liigsetest kilogrammidest; • kontrollida oma söögiisu; • vähendada magusaisu; • tunda uut energia juurdevoolu ja suurendada oma vastupidavust. Toode ise annab vähe kaloreid, mis lubab jätta toiduratsiooni oma lemmikroad. Pakendi vorm: tablettidena purgikestes á 140 tk. Üks annus: 10 tabletti.

Üks annus sisaldab: C-vitamiini – 100 mg, kaltsiumit – 500 mg, kromemeiti (bioloogiliselt omastatav kroom) – 415 μg, kaaliumit – 725 μg, Garcinia cambogia ekstrakti - 4667 mg, hüdroksüül-sidrunhapet ja Gymnema Sylvestre ekstrakti - 415 mg, kompleksseid aminohappeid - 5000 mg (L-leutsiini, L-lüsiini, L-valiini, L-isoleutsiini, L-fenüülalaniini, L-treoniini, L-metioniini ja L-trüptofaani).

Ei sisalda: pärmi, gluteeni, suhkrut, sojat, teravilju, piimatööstuse produkte ega konservante.

Kasutamine: võtta sisse toidulisandina kolm korda päevas 1 tund enne sööki järgmiselt: 3+4 (peamine söögikord) +3, s.t. 10 tabletti ööpäevas.

Vastunäidustused: ei ole ilmnenud.

Hoidmistingimused: hoida kuivas jahedas kohas.

Ühikuid karbis:1

Ülevaated

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.